in

“20 Hayaletle Seks Yaptım”

hayaletle seks yapan kadın

İngiltere’nin Bristol şehrinde yaşayan 27 yaşındaki Amethyst Realm 20 hayaletle seks yaptığını iddia ediyor ve hayaletleri erkeklere tercih ettiğini belirtiyor.

Ünlü haber sitesi Huffington Post’ta yer alan habere göre 27 yaşındaki manevi rehberlik danışmanı Amethyst  Realm en az 20 hayaletle cinsel ilişki kurduğunu söylüyor. Genç kadın hayaletler ile seks yapmaya 12 sene önce yeni taşındığı evde hayaletler ile karşılaşması ile başladığını iddia ediyor.

“Önce enerji olarak başladı”

Amethyst  Realm katıldığı İngiliz TV şovu ITV This Morning  programında hayaletler ile olan birlikteliği konusunda detaylı açıklamalarda bulundu. Hayaletler ile seks yapmaya ilk başladığında ilişkilerinin enerji olarak başladığını sonrasındaysa fizikselleştiğini söyleyen ITV This Morning  “Boynumda ve uykuklarımda baskı vardı, kendimi her zaman güvende hissettim. Hayaletle seks yaptım bunu hissedebiliyorsun ancak açıklamak zor.” şeklinde konuşarak herkesi şaşkına çevirdi.

“Hayaletlerle seks yapmak için erkeklerden vazgeçtim”

27 yaşındaki İngiliz Amethyst  Realm  hayaletler ile seks yapmanın erkeklerle seks yapmaktan çok daha zevkli olduğunu ve hayaletler ile birlikte olabilmek için erkeklerden vazgeçtiğini de ekliyor.

En büyük hayali hayaletlerden hamile kalmak

12 yıldır düzenli olarak en az 20 hayalet ile cinsel ilişkiye girdiğini belirten genç kadının en büyük hayali ise hayaletlerden hamile kalabilmek. Ancak psikologlar genç kadının yaşadığını iddia ettiği deneyimleri aslında yaşamamış olduğu görüşünde. Haberde yer verilen bilgiye göre psikoterapist Tina Radziszewicz hayaletler ile cinsel ilişkiye girme iddialarının aslında uyanıklık ile uyku arasındaki geçiş sırasında ortaya çıkan bir halüsinasyon durumu olmasının çok muhtemel olduğunu belirtiyor.

Psikoterapist   Tina Radziszewicz “Bu tür varsanılar son derece canlı ve tuhaf olabilir, dokunsal, görsel ve işitsel içerebilir.” “Stres, kaygı, depresyon ve travma insanların bu halüsinasyon formuna daha yatkın olmasını sağlayabilir.” diyerek genç kadının yaşadığını iddia ettiği deneyimlerin altında çeşitli olumsuzlukların yatıyor olabileceğinin de altını çiziyor.

Bu paylaşıma puan ver

0 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

youtuber ryan milyonlar kazanıyor

6 Yaşındaki Youtuber Ryan Milyonlar Kazanıyor

Kuzuyu Evlat Edindi