in

6 Yaşındaki Youtuber Ryan Milyonlar Kazanıyor

youtuber ryan milyonlar kazanıyor

Modern zamanın çocuk yıldızları filmlerde oynamıyor, Youtube kanalları ile ünlü olup milyonlarca dolar kazanıyor. Bu çocuklardan biri olan küçük Youtuber Ryan ‘ ToysReview isimli Youtube kanalında oyuncak incelemeleri yapıyor.

6 yaşındaki Ryan kanalından kazandığı para ile Forbes dergisinin en çok kazanan Youtuberlar listesine 8. sıradan girerek bir anda dünyanın gündemine oturdu.

Youtuber Ryan Kanalını 2015 yılında açtı

Ryan oyuncak incelemeleri yaptığı kanalını 2015 yılında açtı ve bugün 6 yaşındaki youtuber Ryan’ın kanalının tam 10 milyon takipçisi var. Küçük çocuğun kanalı Ryan ToysReview’da yayınladığı videolarsa tam 800 milyon kullanıcıya ulaşmış durumda.

Ününü GIANT EGG SURPRISE videosuna borçlu

Küçük çocuğun dünyada tanınmasını sağlayan videosu Pixar’ın arabalarını incelediği GIANT EGG SURPRISE yani büyük yumurta sürprizi videosunun izlenme sayısı 802.673.014. Viral olan bu video bile tek başına Ryan’ın oldukça fazla para kazanmasını sağladı.

Neredeyse her gün video ekliyor

Ryan ToysReview kanalında neredeyse her gün yeni bir oyuncak inceleme videosu yükleniyor. Küçük çocuk bu videolarda yeni oyuncakları paketlerinden çıkartarak inceliyor. Bir fenomen haline gelmeyi başaran Youtuber Ryan’ın videoları birçok takipçisine de ilham kaynağı oluyor. Ryan ToysReview kanalına benzer çok sayıda Youtube kanalı kurulmuş durumda, ancak tüm bu kanalların küçük Ryan’ın kanalı kadar başarılı olduğunu söyleyebilmek mümkün değil.

Sekizinciliği ünlü komedi kanalı Smosh ile paylaştı

Youtuber Ryan’ın kanalı Ryan ToysReview Forbes dergisinin en çok kazanan Youtube yıldızları listesinin sekizinciliğini ünlü komedi kanalı Smosh ile paylaştı. Anthony Padilla ve Ian Hecox tarafından kurulan Smosh kanalı da geçen yıl 11 milyon dolarlık gelir elde etti.

En çok kazanan Youtuber Dan Middleton

Forbes dergisinin en çok kazanan Youtube yıldızları listesinin ilk sırasındaysa Gamer Dan Middleton yer alıyor. DanTDM ismi ile oyun videoları çeken Youtube yıldızının yıllık kazancı tam 16,6 milyon dolar.  Dünyanın en çok kazanan YouTuberı unvanını alan Dan Middleton bu kazancı oyun oynadığı videoları ile elde etti. Aynı zamanda oyunlarla ilgili tüyolar da veren Middleton’un kanalında yayınladığı videolarını 16 milyondan fazla kişi izledi. Video çekmeye Pokemon oyunları ile başlayan Middleton bu kadar çok para kazanacağım aklıma gelmemişti diyor.

Bu paylaşıma puan ver

0 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

hiç uyumadan yaşamak gözleri nasıl etkiler

Hiç Uyumadan Yaşamak ve Etkileri

Amethyst Realm

“20 Hayaletle Seks Yaptım”