in

Danla Biliç’in Şeyma Subaşı Videosuna Acun Telif Atarsa

Sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden Danla Biliç’in 2 saatlik dedikodu videosuna Acun Media tarafından telif atıldığı görüldü.

Farklı türde içerik üreterek Youtube Türkiye’de belirli bir kitle yaratan ve bu kitle ile ciddi işler yapan Danla Biliç, kısa sürede fenomen olmuş ve bu sezon Beyaz Show’a davet edilerek ününe ün katmıştır. Danla Biliç’in popülerliğinin her geçen gün daha fazla artış göstermesi ile birlikte yaptığı içerikle ön plana çıkmaya başlamıştır. Yaptığı son video ise paylaşımdan 2 saat sonra telif atılması nedeniyle kaldırılmıştır. Danla Biliç’in paylaşımı ile ilgili alınan bilgilere göre videosunda Şeyma Subaşı hakkında dedikodu yaptığı bu nedenle içeriğin yayından kaldırıldığı iddia ediliyor.

Danla Biliç’in samimi sohbeti ile tanınması, hayran kitlesinin onu sevmesinin en büyük sebebi olarak gösteriliyordu. Danla’nın yaptığı son videoda ise Acun Ilıcalı-Şeyma Subaşı-Zeynep Ilıcalı isimleri hakkında 2 saat dedikodu yaptığı belirtiliyor. Acun Media ekibi tarafından ilgili videoya telif atılması nedeniyle Danla Biliç’in dedikodu videosu kısa süre içerisinde kaldırılmıştır. Yaşanan bu gelişmenin ardından ünlü fenomenin paylaştığı ve Acun Media’nın sildiği dedikodu videosu kısa süre içerisinde yayılmaya başlandı. Dedikodu videosunu paylaşan diğer insanlarda telif ihtarına takıldı ve videonun kısa süre içerisinde silindiği gözlemlendi.

Yaşanan bu durumun ardından Danla Biliç resmi hesabı üzerinden ”noldu ya fotom gitti” şeklinde açıklama yaptı. Ardından Şeyma Subaşı’nın kendisiyle video çekmesini istediğini farklı bir şekilde dile getiren ünlü fenomen çok kısa süre içerisinde bu paylaşımlarını da sildi. Danla Biliç’in videosunun kaldırılması ve paylaşımlarını kendi iradesiyle silmesi farklı yorumların ortaya çıkmasına vesile oldu. Ancak ünlü fenomenin ceza alıp almadığı konusunda net bir bilgi bulunmuyor. Aynı zamanda telif atılan videoların her dakika paylaşılmaya çalışıldığı ve Youtube platformunda sürekli olarak silinmeye devam ettiği biliniyor. Medya patronu Acun Ilıcalı’ya ait olan Acun Media’nın attığı telif ile gündemden düşmediği gözlemlenirken Danla Biliç’in konu ile ilgili ne yapacağı ise merak ediliyor.

Günümüzde sık sık videolara telif atan ünlüler furyasına şahit olabiliyoruz. Fakat bu durumun kritik bir konu olması ve gerilim dolu dakikalar yaşatması nedeniyle önemli bir haber değeri olduğu düşünülüyor. Acun Ilıcalı’nın talebi doğrultusunda izlenen yöntem ile Danla Biliç’e telif atılması ise ünlü fenomenin hayranlarını endişelendiriyor. Gelecekte ne gibi çalışmalar yürüteceği bilinmeyen Danla Biliç’in dedikodu konseptine ısrarla devam ettiği takdirde daha farklı yaptırımlar ile karşı karşıya kalacağı iddia edilirken bu çalışmaların hangi boyuta ulaşacağı ise merak ediliyor.

Danla Biliç’in kaldırılan klon videosu:

Bu paylaşıma puan ver

0 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kola, Cips, Çikolata Gibi Ürünlere RTÜK’ten Yasak

FBI’ın Ajanlarına Sorduğu Sorular Yoğun İlgi Görüyor