in

Kuzuyu Evlat Edindi

Konya’da yaşayan ve restoran işleten Hüseyin Çıralı annesi tarafından henüz 2 aylıkken sütten kesilen minik kuzuyu evlat edindi. Kuzusuna adeta kendi çocuğu gibi bakan Çıralı “oğlum olsa bu kadar sevmezdim” dediği kuzusuna Alex ismini vermiş.

Minik kuzu ponçikliği ile fenomen olmaya aday

Hüseyin Çıralı’nın gittiği bir besi çiftliğinde karşılaştığı ve ilk görüşte kanının kaynadığı minik kuzu Aleks ponçikliği ile kalpleri ısıtıyor. Kısa sürede insanların ilgisini çeken Alex’in ismi ise Fenerbahçe’nin unutulmaz futbolcusu Alex’ten geliyor. Koyu Fenerbahçeli olan Çıralı oğlu kadar sevdiği kuzusuna en sevdiği futbolcunun adını vermiş. Sevimliliği ile akıl alan kuzu Alex sosyal medya fenomeni olmaya aday. Şimdiden dikkatleri üzerinde toplayan minik kuzu ile Hüseyin Çıralı’nın dostluğu hayvana şiddet olaylarının çok arttığı bu günlerde hayvan severlere adeta ilaç gibi geldi.

Küçük kuzu patikleri ve yeleği ile dikkat çekiyor

Çıralı küçük kuzu Alex’e üşümemesi için patik ve yelek giydiriyor. Erkek olduğu için giysilerinin mavi seçildiği de gözden kaçmayan kuzu Alex Çıralı’ya çok bağlı. Çıralı “Duygularımı Alex kadar yansıtan hiç bir hayvan görmedim. Her yerde benimle birlikte, peşimden hiç ayrılmıyor” dediği kuzusuna büyük bir özenle bakıyor.

Kuzu Alex biberonlar besleniyor

Hüseyin Çıralı henüz 2 aylıkken annesi tarafından sütten kesilen kuzu Alex’i evlat edindiğinden beri biberonla besliyor. Üzerinde ismi yazan biberonu ile süt içen Alex’in çok mutlu olduğu her halinden belli oluyor. Çıralı Alex’i beslemekle kalmıyor onu her yere de yanında götürüyor. Kuzusu ile birlikte arabayla dolaştıklarını, beraber yemek yediklerini hatta parka ve lunaparka gittiklerini belirten Hüseyin Çıralı kuzunun bakımının gayet kolay olduğunu eklemeyi de ihmal etmiyor.

Hüseyin Çıralı sözlerini sosyal mesaj vererek sonlandırıyor

Kuzu Alex’i evlat edinen ve oğlu gibi bakan Konya’lı restoran sahibi Çıralı sözlerini “geçenlerde kediye eziyet görüntülerini gördüm, çok üzüldüm. Böyle videolar, haberler görünce çok üzülüyorum. Hayvanlara şiddet yerine onları sevip koruyalım. Onların sevgiye ve şefkate çok ihtiyaçları var.” diyerek sosyal mesaj vererek sonlandırıyor. Kuzu Alex ile iyi kalpli Hüseyin beyin dostluklarının upuzun sürmesi dileğiyle.

 

Bu paylaşıma puan ver

1 puan
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Amethyst Realm

“20 Hayaletle Seks Yaptım”

Zehirleyen yemekler

Sizi Zehirleyebileceği Asla Aklınıza Gelmeyecek 5 Yiyecek