in

Bundan Önce Başka Bir Hayat Yaşadığınızın 11 İşareti

Sürekli size ait olmayan anılar hatırlamanız, tekrarlayan rüyalar görmeniz veya belirli bir zaman dilimine açıklanamaz yakınlık hissetmeniz, ruhunuzun birçok kez reenkarne olduğu anlamına gelebilir.

Geçmişte farklı bedenlerde farklı hayatlar yaşamış olabileceğinizi düşünüyorsanız, reenkarnasyon kanıtları olabilecek işaretleri keşfetmek için yazımıza göz atın.

Reenkarnasyon Kanıtları

Tekrarlayan rüyalar görmek

Hiç gitmediğiniz ya da hiç tanışmadığınız halde çok tanıdık gelen yerler veya insanlarla ilgili tekrarlayan rüyalar mı görüyorsunuz?

Rüyalar bilinçdışı zihnin bir yansımasıdır ve bazı insanlar tekrarlayan rüyaların diğer yaşamlarında yaşadıkları olayları yansıttığına inanıyor.

Mümkün olmayan anıları hatırlamak

Hiç görmedikleri insanları, gitmedikleri yerleri veya yaşamadıkları olayları doğru bir şekilde tanımlayabilecek hatıralara sahip olan çok sayıda küçük çocuk vakası vardır.

Bu hatıralar sadece fanteziler veya uyumsuzluklardan ibaret olabilse de, geçmiş yaşamlara bağlantılar içeriyor da olabilir.

Güçlü sezgiye sahip olmak

Yaşamadığınız bir şeye ait hissi biliyor veya size açıklanmadan bir şeyi anlayabiliyorsanız, güçlü bir sezginiz olabilir.

Güçlü sezgi, bilgelik ve tecrübe gerektirir. Hiç tecrübe etmediğiniz bir şey hakkındaki hissi bilmek, bu tecrübeyi geçmiş yaşamanızda edindiğiniz anlamına gelebilir.

Sık sık déjà vu yaşamak

Genellikle herkes kokular, sesler, manzaralar, tatlar ve diğer birçok faktör tarafından tetiklenen deja vu hissini yaşar.

Deja vu’ya bilimsel olarak nörolojik uyumsuzluğun neden olduğu düşünülürken, bazı insanlar önceki hayatta yaşanan tecrübeleri ortaya çıkardığına veya başka boyutları (paralel evrenler gibi) yansıttığına inanıyor.

Empat olmak

Empat’lar etraflarındakilerin duygularını, enerjilerini ve acılarını özümseyebilir, başkalarının yaşadıklarını ve hissettiklerini doğrudan hissedebilir.

Bu durum, empat olan kişinin ruhunun birçok kez reenkarne olduğunu, bireysel benliği aşma ve başkalarına uzanma yeteneğine sahip olduğunu gösteriyor olabilir.

Önsezi sahibi olmak

“İleri görüş” olarak da bilinen önsezi, gelecekle ilgili şeyleri vizyonlar, fiziksel duygular ve hatta hayaller aracılığıyla bilme yeteneğini içerir.

Bazıları bunun ruhun olgunlaştığını ve birçok hayat yaşadığını gösterdiğini düşünür.

Postkognisyon yeteneğine sahip olmak

Retrokognisyon da denilen postkognisyon, geçmiş hakkında kolayca elde edilemeyen bilgiyi elde etme yeteneğini ifade ediyor. Örneğin, medyumlar postkognisyon yeteneğine sahip olduklarını iddia ederler.

Bu, ruhsal reenkarnasyonun başka bir işareti olabilir.

Yaşlı bir ruha sahip olmak

Gerçek yaştan daha yaşlı hissetmek, geçmişte farklı bir hayat yaşamış olmanın başka bir işareti olabilir.

Reenkarne olma sayınız enerjinize yansır.

Belirli zaman dilimlerine açıklanamaz yakınlık duymak

Belli bir zaman dilimine, mekana, kültüre veya çevreye açık bir yakınlık hissetmek, onu daha önce deneyimlediğinizi gösterebilir.

Bu yakınlıkların örnekleri antik Yunan kültürü, 19. yüzyıl, Birinci Dünya Savaşı ya da eski Mısırlılar olabilir.

Korkular ya da fobilere sahip olmak

Anlaşılamaz ve güçlü korkular ya da fobiler önceki hayatta yaşanan deneyimlerle ilgili olabilir.

Bazı insanlar geçmişte yaşanan travmaların yansımalarını korku ya da fobi şeklinde yaşayabileceğimize inanıyor.

Dünya’nın sizin eviniz olmadığını düşünmek

Eğer Dünya’nın sizin eviniz olmadığını ve buraya ait olmadığınızı düşünüyorsanız, gerçek evinize geri dönüş arzusu yaşıyor olabilirsiniz.

Birçok kez reenkarne olmuş ruhlar, Dünya’daki yaşamın yorucu ve bıktırıcı olduğunu hissedebilir ve yolculuklarını tamamlama arzusunu ifade edebilir.

Bu paylaşıma puan ver

0 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sabah duş almak akşam duş almak

Sabah duş almak mı Akşam duş almak mı: Hangisi daha faydalı?

Jae Cheol Park fütüristik şehirler

Paperblue’dan İnanılmaz Kara Kalem Çizimleri ile Geleceğin Fütüristik Şehirleri