in

Teoman’ın Yeni Albümü Koyu Antoloji

Teoman’ın eski şarkılarını yeniden yorumladığı yeni albümü Koyu Antoloji çıktı ve tabi ki büyük bir heyecan yarattı.

Ünlü sanatçı Teoman uzun bir aradan sonra Koyu Antoloji isimli yeni albümü ile sevenlerinin karşısında.

Teoman’ın yeni albümü eski şarkılarının tekrar yorumlarından oluşuyor. Dillerden düşmeyen Paramparça, İki Çocuk ve İstanbul’da Sonbahar gibi şarkıların yanı sıra daha az bilinen şarkılarını da yeniden yorumlayarak bu albümde yer vermiş Teoman.

Karanlık şarkılar seçilmiş

Albümüm adı tesadüfi olarak Koyu Antoloji değil elbette, zira sanatçı daha çok karanlık olarak tanımlanabilecek şarkıları seçmiş yeniden yorumlamak için.

Albüm 25 şarkıdan oluşuyor

Teoman’ın romantik şarkılarından oluşan Koyu Antoloji albümünde toplam 25 şarkı bulunuyor. 2 CD’den oluşan albüm Teoman severlerin baştan sona büyük bir keyifle dinleyeceği bir armağan olarak tanımlanabilir.

İlk klip Tuzak şarkısına çekildi

Albümde Teoman’ın farklı albümlerinden şarkılar yer alıyor ve albümün ilk klibi En Güzel Hikayem albümünde yer alan Tuzak şarkısının yeniden yorumuna geldi. Koyu Antoloji albümünün çıkış şarkısı Tuzak’ın klibinin yönetmenliğini ise Damla Yolaç üstlenmiş.

Albüm Teoman’ın müzik yolculuğunun belgeseli tadında

Müzik hayatında 21. yılını dolduran sanatçının son albümü Koyu Antoloji Teoman’ın 21 yıllık müzik yolculuğunun bir özeti gibi. Bu açıdan bakınca her müzik severin arşivinde yer almayı hem de fazlasıyla hak eden bir albüm olduğunu söylemek pek de abartı sayılmaz. Kısacası Yeoman’ın yeni albümü ile keyifli bir müzik yolculuğu bizleri bekliyor.

Bu paylaşıma puan ver

0 puan
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzaya Çıkınca Boy Uzar Mı?

Evde Doğal Sıvı Sabun Nasıl Yapılır?